דירות נופש בצפון - דירת נופש בצפון - עמקה

דירות נופש בצפון

חלקה הצפוני של מדינת ישראל, מאז ומעולם היה המתוייר ביותר. אזור הצפון משתרע על פני הגולן, גליל עליון, גליל תחתון, קריית שמונה, צפת, ראש פינה, עכו, כרמיאל, יקנעם, נהרייה, חיפה, קריות, בקעת בית שאן, רמות מנשה, קיבוצים שונים כמו קיבוץ דן, מושבות רבים כמו מושב עמקה והמון ערים נוספות. הצפון מתהדר לו בכמה אתרי תיירות מוכרים ופעילים כגון הר החרמון, ראש הנקרה, ים כינרת, ראש פינה, צוק מנרה ועוד. רבים מתושבי ישראל, אורזים את הפקלאות ושמים פעמיהם בדרך אל הצפון. בעבר, צורת הלינה השכיחה הייתה בתי מלון בהם שכרו חדרים והעלות הייתה גבוהה על פי רוב. משם התפתח לו ענף חדש והוא הצימרים, בהם זוגות אוהבים או משפחות, בילו בניחותא. אך,עם השנים אופציית שכירת דירות נופש בצפון תפסה תאוצה ונחשבת לאחת מאפשרויות הלינה המומלצות ביותר. שכירת דירות עבור נופש מאפשרת לנופשים ללון יחד בנוחות של בית מפנק יחד וללא מגבלת נופשים נמוכה.

מה קיים בדירות

· חדרים מרווחים וברמת גימור גבוהה
· אבזור רב
· מיזוג אוויר
· מטבחון ובו כל כלי המטבח הנחוצים, כגון: מקרר, טוסטר, קומקום חשמלי וכדומה
· מסכי טלוויזיה
· מכשירי DVD
· שידורי כבלים ללא הפסקה
· פינות ישיבה שונות
· בריכות שחייה

כאשר בוחרים באופציה המומלצת של שכירת דירות נופש בצפון בעיקר במושב עמקה, ניתן לצאת לנופש אשר ימלא אחר כמה פונקציות חשובות. בין היתר, נוחות מקסימאלית, חסכון משמעותי בעלויות, יכולת לבשל, הנאה מכל האיבזורים אשר רגילים אליהם בנוחות הבית כדוגמת כבלים ועוד. הן משפחות והן זוגות, ובעצם כל הרכב נופשים באשר הוא, ייהנו מהבחירה הנכונה שבוצעה ומנוחות מקסימאלית של דירה.

מושב עמקה וסביבתו

מושב עמקה הוא יישוב קהילתי באזור הגליל המערבי. באופן טבעי, מעצם היות עמקה יישוב, ניתן ליהנות בקרבת מקום מגני ומגרשי משחקים, בית כנסת, משק, מכולת כלשהי ועוד. התחושה אשר מורגשת במושב היא של שלווה, רוגע וביטחון. השקט השורר ביישוב מאפשר לכל נופשי דירות נופש בצפון להרגיש נופש אמיתי מה הוא. כאשר יוצאים לנופש, התקווה היא לחדש מצברים ולהצליח להתנתק מהשגרה והמציאות היומיומית, כל אלו, ימלא נאמנה, מושב עמקה.

 

זקוקים למנוחה? רוצים לחוות את השקט הצפוני השלו? מעוניינים לנפוש אך בד בבד ליהנות מנוחות מקסימאלית? צרו קשר עוד היום עם "שלווה בנחלה" ותאמו תאריכים לחופשת חייכם. טלי מחכה לכם במספר: 052-5516454