צימרים עם בריכה בצפון

צימרים עם בריכה בצפון

במאמר זה ננסה לשבור מיתוסים אודות צימרים. אך לפני הכל, נתחיל בסקירה קצרה. צימרים מהווים מקום נופש למשפחות, זוגות, ויחידים בכל הגילים. תעשיית הצימרים החלה את דרכה באמצע שנות השמונים וכבר בתחילת שנות ה- 90 החל תחום זה לנסוק ונופשים רבים בחרו את אופציית הלינה בצימר, על פני יתר האופציות.

הצימרים לכשעצמם הם בתי עץ המאפשרים אירוח ייחודי ומיוחד. התחרות העזה שהחלה בתחום, גרמה לבעלי צימרים רבים לשלב אטרקציות בצמוד לצימר, על מנת למשוך את תשומת ליבם של האורחים, בין אם זוהי הבריכה שנבנתה בחצר ואפשרה לאורחים ליהנות מבריכה פרטית במהלך השהות ובין אם זהו ג'קוזי, שרותי עיסוי ועוד.

3 מיתוסים שאנחנו שוברים
צימרים הם לא רק לבילויי רומנטי- זה נכון שבתחילת הדרך צימרים היוו מקום בילוי ונופש עבור זוגות נאהבים ומאוהבים, אך מאז השתנו פני הדברים וצימרים התרחבו וייעדו עצמם לבילויים ונופשים של משפחות, קבוצות חברים וחברות ועוד
· צימרים לא מבודדים ולא בהכרח ממוקמים הרחק מהעיר – מי שלא ביקר עדיין בצימר, יכול לחשוב כי בתי עץ אלו נמצאים שעות נסיעה מהעיר ועל מנת להגיע אליהם צריך לנסוע במקום שומם עד שבאופק נחשף הצימר. במציאות הצימרים קרובים לערים מרכזיות. קחו לדוגמא את מושב עמקה אשר ממוקם מספר דקות נסיעה מהעיר נהרייה.
· צימרים לא נועדו רק לזוגות צעירים בתחילת דרכם – אם לא לזוגות אז למי מיועד הצימר? למשפחות עם ילדים, למסיבות רווקות ורווקים, לבני נוער לפני גיוס, לקבוצות חברים, לחברים מהצבא והרשימה עוד ארוכה.
· צימר לא מסתכם רק בבית מקסים הבנוי עץ – צימר הוא לא רק צימר שאין מה לעשות בו חוץ מישיבה במיטה וקריאת ספר. בצימר אתם יכולים לבלות בבריכה הצמודה, להזמין לחדר עיסוי, לצאת לג'קוזי ולהתענג מבעבוע המים ואף לטייל באזור וליהנות מנוף פסטורלי ומרגיע.

צימר בעלות מינימאלית ותועלת מקסימאלית
כל יציאה לנופש עולה לכם כסף, אך אתם מצפים בתמורה להשקעה, לזכות בחופשה מדהימה ובצדק. צימרים רבים מצליחים לענות על הדרישה ומהווים עבורכם מקור נופש מופלא אשר בהחלט מתגמל, כנגד ההשקעה הכספית אותה הקצתם למטרה. אם חלמתם על חופשה בין עצים ופרחים אותם מבקרים הפרפרים, בריכה צלולה ונקייה עם מים טהורים, אווירה שלווה ופסטורלית, צימר בצפון עם בריכה הוא הפתרון. צלצלו עכשיו למספר 052-5516454 ושריינו מקום לחופשה המושלמת שלכם ושל יקיריכם.