צימרים למשפחות עם בריכה

צימרים למשפחות עם בריכה

יצאתם לנופש הקודם וגיליתם כי הילד השתעמם? כל היום במקום להתרכז במנוחה ושלווה, הייתם עסוקים בלבדר את הילדים שלא מצאו את מקומם? בחופש הקרוב סיטואציה זו לא תממש, משום שהשנה תצאו לנופש בצימר עם בריכה במושב עמקה.

משפחות רבות מבזבזות שעות ולפעמים ימים בבחירה המושלמת לנופש הקרב הבא. מצד אחד אתם רוצים לצאת לנופש שיאפשר לכם להירגע ולנוח ומצד שני אתם רוצים שגם הילדים ייהנו, אז איך משלבים את שתי הדרישות יחד תחת קורת גג אחת (או במילים אחרות בנופש המושלם)? צימרים למשפחות עם בריכה בבית הנופש למשפחות של מושב עמקה, הוא הפיתרון המושלם.

כיצד תורמת הבריכה לנופש
הבריכה אשר מוצבת בחזית הצימר, היא בריכה פרטית בה רק אתם ומשפחתכם משתמשים במהלך הנופש. סביב הבריכה מצוי שולחן וכיסאות נוח עבורכם ועבור ילדיכם. אחד המרכיבים המהותיים בנופש הם המים, בין אם אתם בוחרים לבלות בבריכה ובין אם אתם בוחרים לבלות בים ועל כן מטרה מספר אחת בנופש הושגה באמצעות הבריכה.

כאשר אתם ההורים נחים על הכיסאות וקוראים עיתון או ספר, הילדים משתובבים בבריכה ואתם יושבים ללא דאגה, אלא כל מספר דקות מרימים את העיניים מהדפים בספר ובודקים כי כולם בסדר. הבריכה היא בריכה פרטית ועל כן הפיקוח על הילדים קל יותר.

כשהילדים בבריכה היכנסו גם אתם להתקרר מהשמש הקופחת ושחקו מעט עם הילדים , כך תצליחו לטפח את הקשר איתם כהורים.
את ארוחת הצהריים והערב אתם יכולים לאכול כל המשפחה על שפת הבריכה ולא בתוך הצימר, כך תגוונו את האווירה.

מה עושים כשמשעמם לילדים מהבריכה
בהחלט יכולה להיות סיטואציה בה משעמם לילדים מהבריכה, כי אתמול הם שהו בה כל היום. אם הגעתם למצב בו הילדים משתעממים ואתם צברתם כוחות מהמנוחה ביום הקודם, התלבשו וצאו לטייל באזור הפסטוראלי של הגליל המערבי. הינכם יכולים לבקר בראש הנקרה , לנסוע לנהרייה, לצפות בסרט בקניון בעיר, או לאכול גלידה בטיילת המטופחת של נהרייה. חשוב לזכור כי אם בחרתם ללון בבית הנופש למשפחות במושב עמקה, העיר הגדולה של הגליל המערבי נהרייה, נמצאת במרחק נסיעה קצר מהצימר.

צימר עם בריכה הקרוב מספר דקות נסיעה מהעיר היא חוויה לכל המשפחה. כולכם יחד וכל אחד לחוד צובר חוויות שילוו אותו להמשך החיים.
אם גם אתם מעוניינים בנופש בלתי נשכח, צלצלו עוד היום למספר הטלפון 052-5516454 ונשמח להעניק לכם חופשה חלומית.