נופש בצפון למשפחות

נופש בצפון למשפחות

הקיץ בפתח, ואין תקופה טובה יותר להתארגן לחופשה השנתית עם כל המשפחה. בית הנופש למשפחות במושב עמקה, מציע חופשה חלומית בעלת מרחבים כפריים וירוקים, אוויר צלול ונקי ומיני אטרקציות על פי בחירה ועדיפות אישית, בין אם זוהי בריכה פרטית, ג'קוזי מבעבע ועוד. צימרים בצפון למשפחות, עברו מתיחת פנים ושיפורים לנוחיות האורחים ועכשיו הגיע התור שלכם לשריין מקום לחופשה המתקרבת.

אל תחכו לדקה ה- 90
המונח הדקה ה- 90 אופייני בישראל, בעיקר בשל הרצון העז של כל נופש לזכות בהנחה משמעותית, או לחילופין בשל הרגלים מיותרים. לאור העובדה שצימרים הפכו בעידן הנוכחי לנופש נידרש ופופולארי, אנשים נוהגים לשריין את הצימרים מבעוד מועד ובכדי שלא תפספסו את הנופש המשפחתי בצימר מפנק במושב עמקה, השתדלו להזמין מקומות מראש ואל תמתינו לדקה ה- 90.

הגדירו תקציב ואנו נמצא לכם צימר
מבחר הצימרים בבית הנופש למשפחות במושב עמקה הוא מגוון, ועל מנת שתשיגו את הצימר המתאים לקריטריונים האישיים שלכם, הגדירו לנו אותם ואנו נתאים לכם את הצימר האופטימאלי.
עליכם לאפיין את החופשה השנתית עוד לפני שאתם יוצרים קשר טלפוני ולענות על השאלות הבאות:
· מה מספר הנפשות המגיעות לחופשה הקרובה
· מהו התקציב אותו הגדרתם לחופשה השנתית
· האם אתם מעוניינים בצימר עם בריכה או לא בהכרח
לאחר שיש בידיכם את כל התשובות לשאלות אלו, צרו קשר ואנו נציע לכם את מכלול הצימרים אשר עומדים בקריטריונים שלכם.

מדוע נופש בצפון למשפחות
נופש בצפון למשפחות מאפשר לכם כמשפחה להכיר איזור מדהים, משגשג ופורח. במהלך החופשה השנתית תוכלו להתקרב אחד לשנייה ולקחת פסק זמן מהשגרה שלעיתים יכולה להיות מעיקה. במהלך החופשה במושב עמקה, אתם יכולים לשלב בין שהייה במושב לבין ביקורים בעיר ו"להרוג שני ציפורים במכה" . העיר הקרובה ביותר למושב עמקה היא נהרייה, המציעה אטרקציות רבות כיאה לעיר תיירותית.

נופש בצפון למשפחות בכלל ובמושב עמקה בפרט, מציעים לכם צימרים עם בריכה, בה יכולים הילדים להשתובב ולפרוק אנרגיות ואתם ההורים תנוחו עם ספר ביד או סרט בטלוויזיה הממוקמת בחלל הצימר. אנו יכולים להבטיח כי חופשה בצימר בצפון היא חופשה מגוונת אשר מנתקת אתכם מהשגרה אותה אתם מנהלים במהלך חייכם ומאפשרת לכם לחזור אליה עם אנרגיות חדשות.

אם החופשה השנתית מתקרבת אל יעדה, הזמינו עוד היום את הצימר הבא בו תבלו עם כל המשפחה. צלצלו למספר 052-5516454 ונציג מטעמינו ישמח להתאים לכם את הצימר המבוקש. נופש בצפון למשפחות.