צימרים ליד נהריה

צימרים ליד נהריה

צפון הארץ מאופיין באוויר נקי וצלול,רצועת ים מופלאה, פריחה נהדרת ועוד. אחד המקומות התיירותיים בצפון, היא העיר נהרייה אשר בעברה הייתה משויכת בעיקר ליקים אשר הקימו אותה, ומאז האוכלוסייה התרחבה והעיר מאופיינת בתושבים מכל המינים, הגילאים והגזעים.

העיר נהרייה נחשבת לעיר תיירותית, משום האטרקציות אותה יש לה להציע לכל המבקרים. בעיר יש רצועת חוף מטופחת הכוללת טיילת בה נבנו מסעדות רבות. את העיר נהרייה חוצה נהר הגעתון אשר בימי החורף מתמלא במי הגשם ויוצר אווירה מדהימה.

אם אתם מחפשים לעצמכם נופש נהדר אשר יוציא אתכם מהשגרה וימלא אתכם באנרגיות מופלאות ותחושת חופש, צימרים במושב עמקה ליד נהרייה, יכולים ללא ספק להיות פתרון אידיאלי ואפקטיבי למטרות החופשה אותה הגדרתם מבעוד מועד.

אילו צימרים יש ליד נהרייה
נהרייה מוקפת בישובים רבים, קיבוצים וכפרים. צימרים ליד נהריה נמצאים במרחק נסיעה קצרה (מספר קילומטרים בודדים). השהיה בצימר במושב עמקה, תאפשר לכם לצאת מהעיר אל המושב, אך עדיין להיות מרחק "יריקה" מהעיר במידה והעיר תחסר לכם, או במידה ותרצו לבצע את האטרקציות אותן נהריה מציע לאורחיה.

ישובים רבים בסביבותיה של העיר נהריה מציעים צימרים מפנקים לכל דורש ולכל הרכב (בין אם אלו זוגות, יחידים או משפחות), וחלק מישובים אלו הוא מושב עמקה. בכל צימר בו תבחרו תיהנו מנופים רחבים וירוקים, מאוויר נקי וצלול ושאר יתרונות.

הים הוא לא רק ל"נהריינים"
אם בחרתם לצאת לחופשה באחד הישובים הסובבים את העיר נהרייה, הרי שאתם יכולים לא רק ליהנות מהבריכה בצימר (במידה ושכרתם צימר עם בריכה), אלא הינכם יכולים ליהנות מרצועת החוף המדהימה.
חוף הים באזור נהריה מכיל חופים מרהיבים לרבות אכזיב, אשר מתאימים גם לילדים בשל גובה המים הרדוד יחסית, בו יכולים ילדים בכל הגילאים ליהנות מבלי להדאיג את ההורים.

במהלך חופשתכם אתם יכולים לקחת מספר מגבות, מים קרים שקיררתם במקרר הצימר ולרדת אל הים התכול וליהנות מכל מה שחוף ים מטופח יכול להעניק לכם, אוויר צלול, ריח ים, שמש מפנקת (כמובן שכדאי להציב שמשיה כדי לא להיצלות מקרני השמש), ואבטיח קר לצינון הגוף.

צימר במושב עמקה ליד נהריה מאפשר לכם ליהנות מכל העולמות, פעם אחת אתם נהנים מהמושב בעודכם בצימר ופעם שנייה הינכם נהנים מהעיר, במידה והחלטתם לנסוע לבקר בנהרייה. זכרו כי הנסיעה אינה עולה על מספר דרות בודדות.

רוצים ללון בצימר ליד נהרייה ולהרוויח גם את העיר וגם את המושב בחופשה אחת? צרו קשר עוד היום במספר 052-5516454 ונשמח להעמיד לרשותכם צימר מפנק