צימרים לדתיים בצפון

צימרים לדתיים בצפון

שומרי מסורת מחפשים לעצמם נופש בו הם יוכלו ליהנות, אך במקביל להמשיך ולשמור על מצוות הדת. בעלי צימרים רבים המפעילים את שרות הנופש בצימר, מכבדים את שומרי המצוות ומקצים מספר צימרים אך ורק לדתיים, כך שיהיה מקום נוח גם למגזר זה לצאת אל הנופש השנתי בראש שקט, מבלי שיחששו לכשרות.
צימרים לדתיים במושב עמקה, מקפידים לשמור על הכשרות בצימר מכל הבחינות ועל פי רוב מפעילי הצימר בעצמם דתיים ושומרי מצוות, כך שאם הינכם דתיים ואתם מחפשים לעצמכם את החופשה המתאימה לדרישותיכם, זה הזמן לבחון צימר איכותי בצפון הארץ במושב עמקה, לארוז את הדברים האישיים שלכם ולצאת לחופשה מפנקת באמצע השבוע, תחילתו או סופו.

בתי כנסת במרחק הליכה
אם בחרתם לעצמכם צימר במושב עמקה, והחלטתם לצאת אליו בתחילת, אמצע או סוף שבוע, אין לכם ממה לחשוש ואתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי אל בית הכנסת תגיעו בזמן. כל עוד החלטתם לבלות עם יקיריכם בצימר, אתם יכולים לבדוק עם בעל הצימר מבעוד מועד מהו הכיוון לבית הכנסת וכמה זמן עליכם לצעוד לכל תפילה עד שתגיעו  אליו.
מרבית מהצימרים שומרי המצוות ממוקמים בקרבה לבית הכנסת, תוך התחשבות בשומרי המצוות ובדתיים המעוניינים להתפלל בבית הכנסת.

הפרדה בין חלב ובשר
אחת המצוות אודותיהם שומרים הדתיים, היא הפרדה מוחלטת בין חלב ובשר ולא רק באוכל, אלא גם בכלים המיועדים למטרה זו בזמן הבישול ובמהלך האכילה , לרבות כיורים מופרדים לרחיצת הכלים.
אם גם אתם מחפשים צימר המקפיד על קריטריון זה, עליכם לחפש צימר המתאים לדרישותיכם ואותו הינכם יכולים למצוא במושב עמקה. צימרים רבים המיועדים למגזר הדתי התקינו שני כיורים במטבח הצימר, אשר אחד מיועד לבשר ואילו השני לחלב. עוד בצימר ישנם שני ארונות מופרדים אשר אחד מכיל כלים המיועדים לחלב ואילו השני מיועד לבשר, כך שללא חשש הינכם יכולים להכין את אשר הינכם אוהבים לאכול ולהיות סמוכים ובטוחים כי האוכל הוכן כדת וכדין.

מהיום גם לדתיים מותר לצאת לצימר
אם בעבר יועדו הצימרים בעיקר לזוגות רומנטיים, הרי שכיום לאור הדרישה, ישנם צימרים אשר נבנו לכל הרכב, בין אם זוהי משפחה מורחבת , דתיים ,זוגות וקבוצות חברים. הצימרים לדתיים הם צימרים מיוחדים בהם שומרים בעלי הצימר על הקודש והצימר לא חולל מעולם, הצימר קרוב לבית כנסת (על פי רוב, בדקו זאת מבעוד מועד), וישנה הפרדה בין חלב לבשר ועוד.

מחפשים צימר כשר? צלצלו כבר עכשיו למספר 052-5516454 והתחילו לארוז.