צימרים למשפחות עם בריכה

צימרים למשפחות עם בריכה

כמה פעמים בשנה חשבתם לצאת לצימר עם כל המשפחה, אך המחשבה על צימר כי הוא מקום אירוח המתאים לזוגות מאוהבים הטעתה אתכם וויתרתם על הרעיון? אם גם אתם עוד לא יצאתם לנופש בצימר עם כל המשפחה, אין זמן טוב יותר מהיום!

רבים נוטים לחשוב כי צימר מיועד לזוגות ללא ילדים, אך הצימרים המושקעים במושב עמקה, בהחלט מיועדים גם למשפחות, הן מבחינת האטרקציות הקיימות בצימר והן מבחינת מקומות הלינה והמרחבים בצימר עצמו.

לינה בצימר עם כל המשפחה, תסייע לכם לחוות זמן איכות עם כל בני הבית, תעזור לכם להתאחד , לנוח, לישון ולאכול כמו שכל אדם בנופש חולם.

קופצים לבריכה ללא דאגה
בעידן הנוכחי מבינים בעלי הצימר כי משפחות באות לנוח, אך במגביל משפחות עם ילדים מעוניינות כי לילדיהם תהיה תעסוקה במהלך היום יום, כך יוכלו ההורים לנוח על שפת הבריכה והילדים להתרוצץ וליהנות במי הבריכה ועל כן צימרים רבים מציעים לבעלי משפחות אופציה מופלאה של צימר עם בריכה.

הבריכה על פי רוב צמודה לצימר, והיציאה מהדלת האחורית מובילה הישר אל הבריכה. בעלי הצימרים במושב עמקה מתחזקים את הבריכה כראוי ומחליפים את המים בתדירות הנדרשת, מנקים אותם ודואגים לבריאותכם ולבריאות ילדיכם.

חשבו ולו לרגע על הבריכה הגדולה בבתי המלונות. העובדה כי בבריכה מוצב מציל אשר אמון על בטיחות היא נכונה, אך אתם כהורים לא מצליחים לשכב בנחת על כיסא הנוח, וכל העת הינכם מחפשים את הילד ששוחה לאורכה ולרוחבה. השחייה בבריכת הצימר תצליח לאפשר גם לכם לנוח בזמן שהילד שוחה להנאתו, משום שהשחייה מתאפשרת בבריכה פרטית, בה אתם יכולים לפקח על הילד מבלי לרוץ על שפת הבריכה, אלא באמצעות זוג עיניים בלבד.

ישנים כמו מלכים
בעלי צימרים מעוניינים שכל אורח יצא מנצח, דהיינו שעבור הכסף אותו שילמו האורחים, הם יחושו שהרוויחו חופשה ראויה ועל כן משקיעים בעלי הצימרים בצפון במזרונים יוקרתיים ונוחים. כל עוד אתם ישנים טוב, ברור לכולם כי האנרגיות בגופכם מתחדשות והחופשה הייתה שווה את זה. במהלך החופשה תצליחו בין הרביצה בבריכה, בין השחייה הנעימה והאוכל המזין והטעים, לישון היטב ולהתחזק לקראת המשך השגרה שלאחר החופשה.

אין ספק כי בצימר במושב עמקה יש מקום לכל המשפחה, מיטה להורים עם מזרון יוקרתי, ומיטה לכל אחד מהילדים, שתשמור על בריאות השינה במהלך החופשה.
אל תסתפקו בפחות מהטוב ביותר והגיעו ללון בצימר עם בריכה לכל המשפחה במושב עמקה. צרו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם 052-5516454