צימרים בצפון למשפחות

צימרים בצפון למשפחות

עמוד דום! עמוד נוח, אתם בדרך לחופשה המשפחתית שלכם. בדיוק עכשיו אתם יושבים בסלון ומתכננים את הנופש הבא שלכם בו תצליחו להפיק את מקסימום התועלת במינימום הוצאות. האישה רוצה לנסוע מעבר לים ואתה מבין שעם כל הילדים יהיה קשה לכם וטיול מעבר לים יהיה מעייף יותר ממרגיע, (בכל זאת ארץ זרה עם שפה לא מוכרת לפחות לילדים).
אתה נאנח ומנסה לשכנע אותה לרדת מרעיון הטיסה, השכרת הרכב ובית המלון ומציע לפנק את כל המשפחה בצימר בצפון, או ליתר דיוק בבית נופש למשפחות במושב עמקה.

האישה חושבת לרגע ושוב חושבת, מנסה להבין איפה זה עמקה ואם היא ביקרה שם פעם ומבינה שלהגיע לעמקה ישתווה לטיסה אל מעבר לים, כי עמקה הוא מושב שהיא טרם ביקרה בו ולבטח יהיה זה טיול חדש כמו אל מעבר לים והיא אכן צודקת. עמקה הוא מושב ייחודי בגליל המערבי המאפשר למשפחות ליהנות מאווירה ייחודית, נוף מדהים ומנוחה לגוף ולנפש במהלך החופשה וזאת כמובן בשילוב אטרקציות מרעננות לשיקולכם.

צימרים למשפחות במקום קסום
מהרגע בו תגיעו למושב עמקה, יקבל את פניכם משב רוח רענן ונוף פסטורלי שישווה אווירה חדשה ושונה מהעיר בה אתם מתגוררים. אם טעיתם לחשוב שהצימר שייך לזוגות הרווקים, תגלו כי הצימר המשפחתי אותו קבלתם מרווח וגדול דיו לכל בני המשפחה כולל הילדים.
בסמוך לצימר תהיה לה בריכה עם מים צלולים ומזמינים, ועוד לפני שתפרקו את המזוודות, הילדים כבר ימתינו עם מצופים ובגדי הים בשפת הבריכה (סביר להניח שעד שהם לא יהיו רעבים הם לא יצאו ממנה).

מה להביא איתכם לצימר בצפון
אין הרבה דברים שאתם צרכים להביא איתכם לצימר וכל מה ששכחתם להביא תוכלו לרכוש בעיר הסמוכה (נהרייה), במרחק מספר דקות בודדות של נסיעה. וכדי להכין לעצמכם רשימה בכל זאת של הדברים החשובים, הביאו דף ועט וכתבו את הדברים הבאים:בגדים להחלפה, בגד ים, אוכל לפי רצונכם (ישנה אפשרות לקבל ארוחות בהזמנה מראש- בררו זאת בטרם עת), והיתר כבר יהיה מוכן עבורכם בצימר.
הצימר מכיל את כל הציוד לו אתם זקוקים החל ממגבות, כלי מטבח, מקרר, טלוויזיה, מצעים נקיים וריחניים ועוד.

צימרים למשפחות במושב עמקה בצפון (בגליל המערבי), מושקעים ומטופחים, בהם הוצבו מיטות מפנקות ומזרונים איכותיים, כדי שכל אורח יצא שמח. אם גם אתם מחפשים מקום לחוות את החופשה הקרובה עם כל המשפחה ולחוש כי יש תמורה גבוהה להשקעה, צימרים למשפחות בעמקה זה הפתרון האידיאלי. צלצלו עכשיו למספר 052-5516454.