צימרים בגליל המערבי

צימרים בגליל המערבי

גם אם נכחתם בשיעורי גיאוגרפיה ואתם יודעים היכן ממוקם הגליל המערבי, אין טוב ממראה עיניים וחווית האווירה אותה ניתן לספוג בגליל המערבי. תחום הצימרים החל לקבל תאוצה כבר באמצע שנות השמונים ובכל שנה שחולפת גדלים אחוזי המבקרים בצימר בכ -15% (על פי נתוני הלמ"ס משנת 2007).
כדי לחוות חופשה מרגיעה ואיכותית, אין בחירה טובה יותר מצימר במושב עמקה המתאים למשפחות, לצעירים וקבוצות חברים. הגליל המערבי בכללותו ומושב עמקה בפרט, מאופיינים בנוף פסטורלי וירוק וזו כנראה הסיבה בשלה הפכו צימרים בגליל למקום מועדף של נופשים רבים ברחבי מדינת ישראל ומחוצה לה.

כיצד בוחרים צימר בגליל
אם ההחלטה לצאת לנופש משפחתי במושב עמקה נרקמה במחשבותיכם, זה הרגע להבין כיצד בוחרים את הצימר הנכון לכם באופן אישי, כדי שחופשתכם תהיה חופשה אחת למאה.

המלצות – סביר להניח שאחד או אחת מהמכרים או בני המשפחה שלכם כבר חוו בעבר את החופשה בגליל ועל כן שאבו מהם המלצות שידרבנו אתכם להגיע אל הצימר הנבחר במושב עמקה.

חיפוש באינטרנט – אם לא זכיתם עדיין להכיר אנשים שעל שיקול דעתם אתם סומכים ושביקרו במקביל בצימר בגליל המערבי, היכנסו אל רשת האינטרנט ובחרו מהמגוון העצום את הצימר הראוי.בחירת הצימר צריכה לכלול את התשובות לשאלות הבאות:
· אתם מעוניינים בארוחות שבעל הצימר מגיש במהלך היום?
· אתם חייבים בריכה צמודה לצימר?
· אתם לא מוותרים על ג'קוזי בצימר?
· אתם מוכרחים שהצימר יהיה קרוב לאטרקציות שונות? ועוד.
לאחר שיש בידיכם את מכלול התשובות התחילו לחפש את הצימר בו אתם מעוניינים ברשת האינטרנט וכתבו את הביטוי "גליל מערבי" בשורת החיפוש, כדי שתתרשמו מהאזור ותקבלו תוצאות נקודתיות.

לאמיצים שבנכם שלא מפחדים מאתגרים, העמיסו את הילדים ואת התיקים באוטו, והתחילו בנסיעה לכיוון הגליל המערבי, שיוביל אתכם אל בית הנופש למשפחות במושב עמקה, וצלצלו במהלך הנסיעה לשריין צימר. בדרך אתם תחלפו על פני נופים מרהיבים והשיא יפגוש אתכם מהרגע בו תכנסו אל הגליל המערבי.

נופש בצימר בגליל הוא נופש שייחרט ברגשותיכם ובמחשבותיכם, עד כדי מחשבות להגיע בשנית גם בחופשה הבאה. אז אם גם אתם מחפשים את הנופש המושלם שירגיע את הגוף והנפש, זה הזמן להניע את רכבכם ולהגיע למושב עמקה שבגליל המערבי.

צרו קשר כבר עכשיו למספר הטלפון 052-5516454 ואנו נדאג שהחופשה הקרובה שלכם תהייה הצלחה שתדברו עליה עד השנה הבאה עליכם לטובה.