מקום למסיבת רווקים

מקום למסיבת רווקים

אז נכון, החבר התקשר להגיד שהוא "נפל", והציע לבת זוג נישואים, אך באמת שבליבו אין אדם מאושר ממנו. אתם החברים מחליפים איתו בדיחות כי הוא נכנס לכלא ועוד לפני שהוא שם את ה"שייבה" על האצבע, אתם רוצים לערוך עבורו מסיבת רווקים שהוא עוד יתגעגע לרווקות לפני שנכנס לחופה.
תכנון מסיבת רווקים היא אינה משימה קלה, אלא אם הכנתם אותה בקפידה וידעתם מראש מה אתם הולכים לעשות ביום הרווקים. יש את אלו שיצאו עם החבר אל בר באזור בו ירימו כוסיות רבות לחיים, אחרים ילכו איתו למועדון חשפנות, אך החכמים בנכם, יבחרו וילה במושב עמקה למסיבת רווקים שונה מהסטנדרט.

וילה מפנקת עם בריכה
הינה לכם רעיון בלתי נשכח למסיבת רווקים: אתם סוגרים עם בעל וילה במושב עמקה יום ושעה בו אתם מקבלים מפתחות לוילה מפוארת עם בריכה וברביקיו. כל החברים מתאספים בשעה שקבעתם מראש ועורכים את המקום, כך שיהיה בהתאם לדרישותיכם. (אין יותר מדי מה להכין משום שהוילה מכילה את מרב הציוד לו אתם זקוקים), אך בכל זאת אתם מביאים את הבשרים, מניחים את כל האלכוהול שיזרום בגופכם על גבי שולחן נגיש לאורחים, מוציאים את המגבות אל שפת הבריכה, שמים את הדיסקים עם המוסיקה אותה אתם רוצים להשמיע ובדיוק ברגע זה נכנס חתן השמחה והחגיגה מתחילה.

צימר בלתי נשכח עם בריכה
הוילה גדולה עליכם, משום לחתן השמחה אין הרבה חברים שימלאו את חלל הוילה? לא נורא קראו את השורות הבאות ואמצו לכם רעיון חדש. צימר עם בריכה במושב עמקה, בו תבלו את כל יום הרווקים אותו תכננתם לחבר היקר לכם מכל.

בצימר תוכלו לקבל את כל מה שהינכם זקוקים לו כדי להרים מסיבה גדולה ושמחה. כל מה שאתם צרכים להביא איתכם זה את האוכל אותו תאכלו, את השתייה האלכוהולית (מסיבה טובה תמיד תכיל אלכוהול, כך תשתחררו והבדיחות על נישואין יחליקו בגרון), בגד ים ובגדים להחלפה (למרות שסביר להניח כי כל היום תהיו עם בגד ים בבריכה).

לאחר שבחרתם לעצמכם את הצימר עליכם לתכנן את סדר היום. אתם יכולים כל היום להיות בבריכה ובערב לצאת למועדון באזור ומצד שני אתם יכולים גם את היום וגם את הערב להעביר בצימר מבלי לצאת ממנו כלל.

רוצים צימר או וילה במושב עמקה שיהפכו את המסיבה לאירוע המדובר של השנה? צרו קשר עוד היום במספר 052-5516454