וילה למסיבת רווקות - שלווה בנחלה

וילה למסיבת רווקות

וילה למסיבת רווקות

אתמול בערב קבלת טלפון מהחברה הטובה ביותר שלך, שבישרה לך כי בן זוגה (בכיר ליבה), הוציא טבעת אירוסין והציעה לה להיות שותפה שלו עד סוף ימי חייהם. אחרי שהתרגשת איתה יחד בטלפון, צעקתן מהתרגשות ואיחלת לה מזל טוב, את מבינה כי זה הזמן להתחיל ולתכנן עבורה את מסיבת הרווקות אותה לא תשכח.

מסיבת הרווקות מסמלת את המעבר החד שבין חיי הרווקות לבין חיי המשפחה. הרגע בו היא עומדת תחת החופה, הוא רגע בו נפרדת הכלה מחיי הרווקות ומתחילה לסלול את הדרך להרחבת התא המשפחתי, ואת כחברה טובה חייבת לציין את המעבר, עוד טרם נכנסה תחת החופה.
אם כך מהי מסיבת הרווקות אותה תארגני ואיפה היא תתקיים? התשובה לשאלה זו פשוטה ביותר והיא כוללת שלוש מילים: וילה במושב עמקה.

מסיבת רווקות יוצאת מגדר הרגיל
מסיבות רווקות רבות מאורגנות בכל יום מימי השנה, אך את תארגני את החתונה הגדולה והמפוארת ביותר, (לא בהכרח בהשקעה כספית), אלא הגדולה ביותר והמרשימה ביותר, משום שתחשבי על כל הפרטים הקטנים ותארגני את המסיבה בוילה גדולה על שפת הבריכה.

מסיבת רווקות בוילה יכולה לכלול אטרקציות רבות שתשלבו במהלך היום המיוחד אותו תארגני. את יכולה להזמין אל הוילה אסטרולוגית, סקסולוגית, חשפן או כל מה שתבחרי בו. האטרקציה תשתלב בין השחייה בבריכה, לשתיית האלכוהול וללעיסת הבשר אותו תכינו על שפת הבריכה.

עכשיו תעצרי לרגע ותדמייני את הסיטואציה הבאה: כל החברות נפגשות בוילה, כשהן מגיעות מראש עם בגדי ים והרבה מצב רוח. חלק מהחברות יושבות על כיסאות הנוח ומשתזפות אחרות משכשכות בבריכה וכל אחת מחזיקה בכוס יין לבן תוסס וברקע מוזיקה טובה שמרקידה כל שריר בגוף. איך האווירה עד עכשיו? מעולה נכון, אך זה לא הסוף.

אל כל אחת מהחברות תגיע צלחת מהודרת עליה יונחו הבשרים שבינתיים ניצלים על רשת הברביקיו, ולאחר ששבעתן, נכנסת האטרקציה אותה הזמנת והפעילות מתחילה.
שמש, חברות טובות, אלכוהול, בריכה, אוכל טוב, זה כל מה שצריכה הכלה לפני שהיא נפרדת מהרווקות ונכנסת אל חיי משפחה.

איך משלמים על וילה למסיבת רווקות
בראש ובראשונה אתן צריכות לזכור כי העלות של וילה במושב עמקה אינה גבוהה והיא בהחלט יכולה להתאים לכל כיס. כדי שהעלות לא תבהיל אתכן, אתן צריכות להתאגד מספר חברות טובות יחדיו וכל אחת תתרום את חלקה, כך ההוצאה עבור כל חברה תהיה בהחלט סבירה להשקעה במסיבת רווקות.

אם גם את או אתן מחפשות מקום מיוחד להפיק בו מסיבת רווקות, וילה במושב עמקה הוא הפיתרון האידיאלי עבורכן, אל תבזבזו את זמנכן היקר וצרו קשר עוד היום במספר .052-5516454